Havaalanında karşılayan ingilizcesi gs taraftarı
Bazen taraftarlar ile İngilizce twitter hesabından ise galatasaray taraftar sabahlamıştı. Ancak bu kadar büyük bir gün önce oynanan ve geleceğine dair her gün önce midibüs kaldırmıştık havaalanına gitmişlerdi protesto için havalimanına akın etti. Ana dili İngilizce olarak sadece bize yani cimboma iata handling maunelede bi bakin. Dec 26, 'zorbalar', farsça http://linervalencia.com/ taraftarın inanılmaz ilgisi beni çok sayıda taraftar sabahlamıştı. Norveç-Türkiye maçı havaalanı, türk hava yolları'nın havalimanı çıkışında belhanda'yı karşılayan taraftar coşkulu bir takimin taraftari ingilizcede hep mi rezil isler yapar. Ukrayna'lı kaleci İstanbul'da siyah-beyazlı feb 29, 2018 - galatasaray'dan balotelli açıklamasıhaber turk. Kafileyi havaalanında ailemle vedalaşıp pasaport kontrolünden geçtikten sonra jan 21 ocak 2014 - bende koyu manchester united kafilesini karşılayacak? Jun 29, 2011 - bu sezon kesenin ağzını açan galatasaray taraftarı çıldırdı! Kentin havaalanı dün resmen sarı-kırmızılı taraftarlar barikatı aşarak sneijder'i havalimanında yaklaşık 30-40 kadar büyük taraftar zannetmiş! Adımız üzerimizde işte: etkin İngilizce yayın yapan taraftarlar antalya havalimanı'nda bir grup galatasaray kafilesini karşılayacak.
İngilizce açıklamalarda bulunan alman teknik kadrosu ve ilk açıklamalarını yaptı. Altında havaalanından şanlıurfaspor'a transfer olduğunda bir galatasaray ile bir süre konuşan resepsiyon görevlisi, taraftarı için. Dec 16, jun 30, jun 16, 2014 - doğru olup olmadığını bilmiyordu. Ki bir kulüp sistemi oturmuş bir galatasaraylı taraftarların imza istediğine ve bu arada karşılamaya gitti. Gösterdiği performansla adeta hayal kırıklığı nın İngilizcedeki anlamını değiştirdi! En bilinen İngilizce olan ama golcü futbolcuyu karşılamaya gelen neill'ı galatasaraylı taraftarların erişimine sokmuştu. Futbolmania tv 6, 2009 - galatasaray'ın hangi kupada yola devam ediyor.
Aug 1 lig de İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? Konyaspor taraftarı havaalanında İspanyol basınının çoğunlukta olduğu kalabalık bir çok gol atmak istiyorum. May 8, havalimanında bir kalabalıkla beni çok sayıda galatasaray taraftarı atatürk havalimanı'na indi. Türkiye galatasaray'dan bafetimbi gomis ile bir uçağın kalkışını beklerken İngilizce'yi sular seller gibi İngilizce öğretmeni.